PAR PROJEKTU

līdz jūrai, m
videonovērošana
stāvi
dzīvokļi
energoklase

mājīga atmosfēra

Mājīgu un patīkamu atmosfēru ar estētisku pieskaņu dzīvokļos rada divkameru panorāmas logi ar 3-kāršu stikla paketi, angļu “skujas raksta” ozolkoka parkets, apdarē izmantotie dabiskie un kvalitatīvie materiāli.

patīkama vide

Projekta modernā, izsmalcinātā un ar vidi saskaņotā arhitektūra, atrašanās vieta mazstāvu apbūves teritorijā, plašs zemes gabals 4594 m² platībā, kā arī labiekārtota jūras pludmale 300 metru attālumā

izcila kvalitāte

Jauno ēku kompleksu veido divas trīsstāvu dzīvojamās mājas. Katrā no tām izvietoti 12 trīsistabu dzīvokļi ar pilnu apdari un santehniku vannas istabās. Abās mājās ir uzstādīti klusi ātrgaitas lifti, un visos dzīvokļos ir pieejamas plašas terases (12.4 m2), kurās var nokļūt gan no viesistabas, gan no guļamistabas.

Priekšrocības

24h videonovērošana + _
Droša un labiekārtota teritorija ar 24h videonovērošanu un ar video namruņiem aprīkotie dzīvokļi sniegs Jums un Jūsu ģimenei mājīguma, privātuma un drošības sajūtu katru dienu.
A+ energoefektivitāte + _

Dzīvokļi ir aprīkoti ar gaisa rekuperācijas sistēmām, kas nodrošina svaigu gaisu dzīvokļos neatkarīgi no gadalaika un paaugstina ēkas energoefektivitāti līdz A+ līmenim.
Uz ēku jumtiem uzstādītie saules paneļu parki papildus paaugstina projekta energoefektivitāti un vienlaikus vēl vairāk samazina dzīvokļu ikmēneša uzturēšanas izmaksas.

ērtības + _
Projekta teritorijā ierīkota zona aktīvai atpūtai svaigā gaisā un drošs bērnu rotaļu laukums, kā arī numurētas virszemes auto stāvvietas gan iedzīvotājiem, gan viesiem. Ir pieejamas arī 2 specializētās auto stāvvietas, kas aprīkotas ar elektromobiļu uzlādes stacijām. Ēku otrajā un trešajā stāvā pieejamas nodalītas noliktavas telpas mantu uzglabāšanai. Ēku un to teritorijā ir nodrošināts apgaismojums, kā arī ir norobežota piemājas teritorija pirmā stāva dzīvokļiem.
A klases skaņas izolācija + _

Ēkas būvētas no metāla konstrukcijām, Latvijā rūpnieciski ražotiem koka karkasiem, monolīta dzelzsbetona plātņu pamatiem un dzelzsbetona kāpnēm.
Dzīvokļi ir ar pilnu iekšējo apdari, kas sevī iekļauj Fermacell apdares plāksnes un marmora flīzes. Vannasistabas ir aprīkotas ar PAA akmens masas vannām.

zemas izmaksas + _
Siltumapgāde dzīvokļos un koplietošanas telpās nodrošināta ar centralizētiem gaiss-ūdens siltumsūkņiem un zemgrīdas apkuri dzīvokļos. Uzskaite nodrošināta ar individuāliem siltuma, elektrības un ūdens skaitītājiem. Prognozētās gada apkures izmaksas 285 EUR apmērā, karstā ūdens izmaksas 360 EUR apmērā un dzesēšanas izmaksas 88 EUR apmērā.

Piesaki Apskati

Izmanto šī brīža īpaši izdevīgo cenu piedāvājumu un rezervē savu jauno dzīvokli pie jūras!

moderni un mūsdienīgi dzīvokļi jūrmalā

Izmanto šī brīža īpaši izdevīgo cenu piedāvājumu un rezervē savu jauno dzīvokli pie jūras!